26 lut 2010

Ten sam pomysł...

Własnie się dowiedziałam od koleżanki (dziękuję jej za to), że jest już osoba, która wymyśliła coś podobnego do moich komunikatworków.... Chodzi o napisy na maskotkach. Widziałam właśnie, są to kotki i misie z napisami, takimi wyjętymi z kontekstu. Chciałam być oryginalna, ale nie wyszło. Nie chcę być posądzona o plagiat. Jest o tyle inaczej, że moje są w zupełnie innej formie, a przede wszytskim mają oryginalną, wymyśloną przez nas nazwę. Poza tym w tych czasach, gdy rynek jest zapełniony, tak ciężko wpaść na oryginalny pomysł... Na szczęście mam już koncept.

4 komentarze:

 1. no i bardzo dobrze, ze o tym napisałaś, kochana, teraz juz wszyscy wiedzą, ze tak na prawdę to Twój pomysł był, ale już ktoś wczesniej to wymyślił :))

  pomysł niezależny, niezależnie od tego, co gdzieś już ktoś ma :)

  BUZIAKI i na pewno teraz nikt nie bdzie mógł napisać , ze to plagiat!!!

  a ja się ślinie na jednego :) Komunikatwora Twego :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewuniu każdą pracę która stworzymy po mimo, że jest podobna to tak na prawdę jest inna. Twoje Komunikatworki są wyjątkowe! Bo są Twoje i co do tego nie ma wątpliwości!:) Pozdrawiam Cię ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Konwergencja (łac. convergere, zbierać się, upodabniać się) – wiele procesów obejmujących kojarzenie zjawisk znajdujących się na pograniczu działów telekomunikacji, informatyki i multimediów.

  Na całym świecie znalazłabyś pewnie kilku twórców którzy coś podobnego wymyślili w tym samym dniu...

  OdpowiedzUsuń